Ogłoszenia

 

Wniebowstąpienie Pańskie - 17 maja 2015r.1.    Nabożeństwo Majowe razem z dziećmi I komunijnymi dzisiaj zostanie odprawione o godz. 16.00 w Kolegiacie, po którym zostaną rozdane pamiątkowe obrazki komunijne i poświęcone pamiątki religijne.

2.    W najbliższym tygodniu dzieci przeżywać będą „Biały Tydzień”, czyli spotkanie na Nabożeństwie Majowym i Mszy o godz. 18.00 w Kolegiacie.

3.    Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Odpust  w kościele w Grodźcu Małym. W tym roku łączy się to z wydarzeniem 70 - lecia przybycia osadników na teren na Ziemie Zachodnie. Dlatego Msza zostanie odprawiona przy ołtarzu polowym o godz. 14.00 w pobliżu dawnej stacji PKP w Grodźcu Małym, rozpoczynając jednocześnie obchody tego wydarzenia, organizowane wraz z Panią Wójt Gminy Głogów.

4.    Pielgrzymka na Giewont dla nie tylko dla wytrwałych, a także wiele innych atrakcji z jednym noclegiem , m.in. zwiedzanie muzeum Jana Pawła II w Wadowicach.  Koszt dla dorosłych 270 zł, dla młodzieży uczącej się 240 zł. Zapisy pilne ze względu na rezerwowanie miejsc, do przyszłej niedzieli w zakrystii.

5.    W piątek zapraszamy na czytanie katechizmu w ramach Katechizm Caffe, po wieczornej Mszy Świętej.

6.    W dniach 2 - 5 lipca odbędzie się IV Rowerowa Pielgrzymka Głogowska na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 150 zł. Zapisy oraz bliższe informacje przez internet na stronie www.rowerowa.glogow.pl oraz w parafii NMP Królowej Polski na osiedlu Kopernik.
 
7.    Zaproszenie na duchową inicjatywę: JEZUS UZDRAWIA
Msza św. z modlitwą o uzdrowienie z udziełm charyzmatyka o. ANTONELLO CADEDDU.
19 maja - kościół pw. Miłosierdzia Bożego na oś. Pistów Śl. 18.00 - Msza św.
20 maja - kościół pw. NMP Królowej Polski  - 15.30 konferencja, 18.30 Msza św.
 

Nie pamiętasz hasła?


ARTYKUŁY

Brak nowych artykułów

KOMENTARZE last 2 days

Brak nowych komentarzy

LINKI last 2 weeks

Brak nowych linków

MEDIA GALLERY Ostatnie 7 Dni

No new media items

 

 

 

 

 

 

Prawa Autorskie © 2009 Kolegiata
Wszelkie znaki handlowe i prawa
autorskie należą do ich właścicieli.

Serwisy Malacha:
Głogów / Wrocław