Ogłoszenia


XIII Niedziela Zwykła - 28 czerwca 2015r.

 

1.    Jutro uroczystość  apostołów Piotra i Pawła. Odpust w kościele w Serbach. Ofiara jest przekazywana jako świętopietrze do Rzymu.

2.    Za tydzień  w niedzielę (05 lipca) zmiana tajemnic różańcowych, jak też zbiórka na kwiaty do kaplicy.

3.    Podczas wakacji będziemy codziennie odprawić Eucharystię o godz. 18.00 w kaplicy. W miesiącu lipcu nie będą sprawowane Msze święte w tygodniu w kościołach filialnych.

4.    Ks. Radek w najbliższym czasie sprawuje opiekę nad parafią, w każdej sprawie prosimy o kontakt z jego osobą.

5.    Zdjęcia i film z I komunii dostępne będą w recepcji domu „Uzdrowienia Chorych”.

6.    Kancelaria parafialna w lipcu czynna będzie w środę i sobotę o godz. 19.00 (po wieczornych Mszach świętych)

7.    Zapraszamy do udziału w pieszej 35 pielgrzymce do Częstochowy w dniach 2-12.08, informacje i zapisy w kościele św. Mikołaja. Koszt pielgrzymki 140 zł

8.    W związku z ogłoszeniem przez papieża Franciszka  nadzwyczajnego Roku Bożego Miłosierdzia, sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Świebodzinie  organizuje wielka pielgrzymkę diecezjalna do Rzymu i innych miejsc w dniach 06.12 – 10.12..2015 r. Informacje o pielgrzymce w zakrystii.

9.    Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zaprasza miłośników muzyki  na koncert w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu „Muzyka i Słowo” im. Andreasa Gryphiusa pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa.  Koncert inauguracyjny „Stella Maris” w wykonaniu Chóru Kameralnego „UNIVOCALE” z Berlina, pod dyrekcją Christopha Ostendorfa odbędzie się już 5 lipca o godz.19.30 w Kościele pw. NMP Królowej Polski, na oś. Kopernika w Głogowie. Jest to pierwszy, z pięciu zaplanowanych na lipiec i sierpień koncertów, jakie będą miały miejsce w tym roku. Głównym punktem programu „Stella Maris” jest Maria. Utwory zawarte w koncercie ukazują różne spojrzenia i wizje Marii, kompozytorów z różnych stylów i epok. Pozostałe koncerty zaplanowane zostały na Rynku Starego Miasta a  udział w nich jest bezpłatny.

 

Nie pamiętasz hasła?


ARTYKUŁY

Brak nowych artykułów

KOMENTARZE last 2 days

Brak nowych komentarzy

LINKI last 2 weeks

Brak nowych linków

MEDIA GALLERY Ostatnie 7 Dni

No new media items

 

 

 

 

 

 

Prawa Autorskie © 2009 Kolegiata
Wszelkie znaki handlowe i prawa
autorskie należą do ich właścicieli.

Serwisy Malacha:
Głogów / Wrocław