Ogłoszenia

 

IV Niedziela Adwentu - 21 grudnia 2014r.1.    Dziś do nabycia jeszcze - Świece Bożonarodzeniowe, w cenie mała 5 zł, duża 12 zł. Fundusz jest przeznaczony na cele Caritas.

2.    Caritas w imieniu obdarowanych dziękuje ofiardowcom za bogate paczki świąteczne.

3.    Opłatki są jeszcze do nabycia w zakrystii. Zachęcamy do zakupu świątecznego wydania tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny.

4.    Informacje o swiętach na stronie internetowej www.kolegiata.com.pl

5.    W środę w noc Bożego Narodzenia gromadzimy się w Kolegiacie na Mszy Pasterskiej sprawowanej o godz. 24.00, jak zawsze zapraszamy do wspólnotowego święta i pięknej liturgii z niespodziankami. W Grodźcu i w Sobczycach Msze pasterskie rozpoczną się o godz. 22.00. W wieczór wigilijny także Msza o godz. 17.00 we wspólnocie CVS i turnusu rehabilitacyjnego.

6.    W I i II Dzień Bożego Narodzenia i w niedzielę Świętej Rodziny – nie będzie Mszy o godz. 8.00 tylko jedna o 11.00 w Kolegiacie, podobnie w kościołach filialnych w te dni odprawiamy Msze Św.:
Grodziec – 9.00,
Sobczyce – 10.00.
W pierwszy dzień świąt także Msza Chrzcielna (6 chrztów) w kaplicy Domu Uzdrowienia Chorych.

7.    W II dzień Świąt Ofiarami wspomagamy wydział teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

8.     Kolegiata wraz z żywą szopką będzie otwarta w Święta do zmierzchu. Zachęcamy do nawiedzenie szopki, a także wystawy szopek z Klubu Garnizonowego. Przy skarbonie będzie można zaopatrzyć się w cegiełkę z tegorocznej edycji.

9.    Niedziela  Świętej Rodziny przypada 28.12 –Msza o godz. 11.00 zostanie odprawiona w Kolegiacie, a o godz., 12.30 kolejna Msza chrzcielna w kaplicy Domu Chorych, w miejscowościach filialnych wg porządku świątecznego  
Grodziec  – 9.00,
Sobczyce – 10.00

10.    Wizyta duszpasterska w tygodniu poświątecznym: poniedziałek 29.12 – Zabiele , wtorek 30.12 – Ceber. Rozpoczniemy od godz. 11.00

11.    Próba służby liturgicznej, ministrantów, lektorów we wtorek o godz. 9.00 wraz z podzieleniem się opłatkiem, także z Grodźca i Sobczyc (kto nie przyjdzie nie będzie mógł służyć podczas pasterki).  


 

Nie pamiętasz hasła?


ARTYKUŁY


KOMENTARZE last 2 days

Brak nowych komentarzy

LINKI last 2 weeks

Brak nowych linków

MEDIA GALLERY Ostatnie 7 Dni


 

 

 

 

 

 

Prawa Autorskie © 2009 Kolegiata
Wszelkie znaki handlowe i prawa
autorskie należą do ich właścicieli.

Serwisy Malacha:
Głogów / Wrocław