Ogłoszenia parafialne

Podsumowanie ubiegłego i zapowiedzi na nadchodzący tydzień

1. Dziś Zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej. 

 

2. Uczniów klas 7 chcących  rozpocząć przygotowania do bierzmowania zapraszamy dzisiaj w niedzielę 13 września o godz. 15.00. 

 

3. Najstarszy rocznik kandydatów do bierzmowania klasy ponadpodstawowe, spotkanie za tydzien w niedzielę o godz. 14.30

 

4. Modlitwa Taize to nabożeństwo adoracji krzyża w formule w ciszy i medytacji słowa bożego, przeplatane muzycznymi kanonami (powtarzanymi krótkimi formułami modlitewnymi ).  Takie nabożeństwo rozpocznie się 14 września w poniedziałek w kaplicy Najśw. Sakramentu w kolegiacie głogowskiej. Modlitwę, którą zapoczątkowała wspólnota ekumeniczna z Taize we Francji rozpoczniemy jutro ( poniedziałek) o godz. 19.30 

 

5. W piątek, 18 września, wspominamy św. Stanisława Kostkę, patrona dzieci i młodzieży, 

 

6. Koło Sybiraków zaprasza w czwartek 17 września o godz. 12.00, na Mszę św. na cmentarzu przy ul. Legnickiej, a następnie na uroczystość patriotyczną. 

 

7. Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych (od 21 roku życia) rozpocznie się w niedzielę, 27 września, Mszą św. o godz. 18.00 w parafii św. Mikołaja w Głogowie.

 

8. W niedzielę, 20 września, o godz. 18.00 rozpoczyna się tygodniowy kurs przedmałżeński w parafii św. Mikołaja. Nauki będą się odbywać w kościele parafialnym o godz. 19.00

 

9. Muzeum Archeologiczno-Historyczne przygotowało wystawę o szlaku jakubowym , która można zwiedzać w kolegiacie.

 

10. Ks Krzysztof Stolarski dziekuje za modlitwę , życzenia i ofiary. 

 

 

Grodziec intencje Mszy św. na rok 2021.